Вход на сайтКалендарьКлючевые словаСейчас на сайтеНикого Комментарии
Последние публикации
Разное |
Каліграфічне письмо значною мірою залежить від якості письмового приладдя.
Опубликовано в
Ребенок и школа
Суббота, 09 Июнь 2012 09:21
Що повинен знати і вміти майбутній першокласник?.Автор Собецкая Светлана АнатольевнаОсь якого багажу знань чекає від майбутніх першокласників вітчизняна система освіти. Загальний розвиток Вважається, що до шести з половиною - семи років дитина повинна:
Опубликовано в
Ребенок и школа
Як підготувати дитину до читання?Для багатьох вчителів і батьків вміння читати до першого класу є основним показником готовності дитини до школи. Але найчастіше такі вчителі і батьки займаються самообманом. Перевірка навичок читання при прийомі в школу проводиться зазвичай на коротких словах: з 3-4 букв. При «читанні» таких слів відбувається впізнавання їх, а не справжнє читання. Кожна дитина в такому віці знає, наприклад, як «виглядає» слово «мама», деякі інші, легкі для запам’ятовування слова. Після півроку навчання в першому класі вчитель дивується: «Прийшов читаючий, а зараз сидить, гадає, що тут написано, або ледь розбирає слово по складах».
Опубликовано в
Ребенок и школа
1. Малюк, швидше за все, буде хвилюватися і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряними кульками, плакатом із веселим надписом. 2. Багато хто з батьків вважає, що подарунків цього дня робити не обов’язково. Між тим яскравий згорток поруч із подушкою трохи розвіє дитячі хвилювання і, з іншого боку, підкреслить важливість події.
Опубликовано в
Ребенок и школа
Для хлопчиків - брюки, піджак чорного кольору , біла сорочка ( на свята);
Опубликовано в
Ребенок и школа
Среда, 18 Апрель 2012 19:31
Як підготуватися до першого вересня?Автор Собецкая Светлана АнатольевнаРозповісти про те, що чекає дитину цього дня. За декілька днів почати вводити його в ритм "підйому і відбою". Улюблене ведмежа (лялька або улюблена іграшка) можна взяти з собою (він теж в
Опубликовано в
Ребенок и школа
Воскресенье, 30 Декабрь 2012 18:44
Поради втомленому батькові взагалі та вчителю-батьку зокремаАвтор Собецкая Светлана АнатольевнаНас навчають бути вчителями, але не вчать бути успішними вчителями. На превеликий жаль, ніде та ніколи, ні за яких обставин не навчають працювати не багато й тяжче, а розумніше», — пише російський психолог і колишній учитель Аліна Бікеєва. Невеличкий урок біології й урок батьківства
Опубликовано в
Воспитание детей
Четверг, 12 Июль 2012 14:04
Обучение детей наблюдательности на улицеАвтор Собецкая Светлана АнатольевнаПамятка для родителей "Обучение детей наблюдательности на улице" Находясь на улице с ребенком, крепко держите его за руку. Учите ребенка наблюдательности. Если у подъезда стоят транспортные средства или растут деревья, кусты, остановитесь, научите ребенка осматриваться по сторонам и определять: нет ли опасности приближающегося транспорта.
Опубликовано в
Воспитание детей
Четверг, 12 Июль 2012 12:21
Как обойтись без кнута в воспитании?Автор Собецкая Светлана АнатольевнаРукоприкладство – это веками взращиваемый способ подавлять волю ребёнка. Оно ещё никогда не решало проблемных ситуаций, а наоборот, всегда усугубляло их. Ремень в руках – это тупиковый путь, указывающий на полную беспомощность и нежелание подумать о действительно приемлемых действенных методах воспитания. Наказания в виде обычного шлепка по мягкому месту или губам, подзатыльника – привычный обряд, передающийся из поколения в поколение. Люди любых возрастов любят рассказывать, как им прекрасно удавалось таким методом приучить ребёнка к порядку, заставить уважать старших. Конечно, каждый сам решает, прислушиваться ему к подобным советам или отвергать их. Эта тема весьма деликатна, и в данном случае всё на совести родителей.
Опубликовано в
Воспитание детей
Суббота, 09 Июнь 2012 09:37
Поради батькам майбутніх першокласниківАвтор Собецкая Светлана АнатольевнаКоли потрібно починати готувати дитину до школи? Чи потрібно взагалі це робити? Чому навчати дитину до школи і хто цим повинен займатись? Пам’ятайте, що все дошкільне життя дитини – це і є підготовка дитини до школи. Найважливіше – не впадайте у крайнощі: не перестарайтеся із заняттями, щоб не викликати у дитини відразу до навчання, але й не пускайте все на самоплив, надіючись, наприклад, лише на вихователя дитячого садка.
Опубликовано в
Воспитание детей
|