Вход на сайт 

           

Календарь 

« Октябрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Сейчас на сайте 

Никого

Последние публикации 

 • Розклад уроків 1 клас, ІІ семестр 2016 - 2017 н.р. +

                             Розклад уроків у 1 – А класі Подробнее...
 • С маской по жизни +

  С маской по жизни Школьный класс — копия любого другого коллектива. В нем обязательно есть свои умник, клоун, изгой, ябеда... Подробнее...
 • Форма 086-1/0 Довідка про медогляд +

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров'я  України 16.08.2010  N 682 Подробнее...
 • Структура 2016/2017 навчального року +

  Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів № 1/9-296 від 09 червня 2016 року Відповідно до статті 16 Закону Подробнее...
 • Список рекомендованої літератури для читання влітку майбутнім п'ятикласникам +

  Список рекомендованої літератури для читання влітку Прислів’я, приказки, загадки, пісні Індійська народна казка - Фарбований шакал Японські народні казки: Момотаро або Подробнее...
 • Урок літературного читання в 4 класі +

  Урок  літературного читання в 4 класі                             Подробнее...
 • Вітаємо переможців! +

  24.02.2016 р. у ЗОШ І-ІІІ ст.№10 відбувся турнір з шашок,  в якому взяли участь 24 дитини.  Серед яких були учні нашого Подробнее...
 • Банк олімпіадних завдань з математики, 4 клас +

  Задачі на визначення віку Чоловік має 6 синів, кожний з яких старший від попереднього на 4 роки, а найстарший утричі Подробнее...
 • Олімпіадні завдання з укр. мови, 4 клас +

  Слово. Значення слова Вибери слово, яким можна замінити вислів крутити носом: а)  принюхуватись; б)  вередувати; в)  вихвалятися. Познач рядок, у Подробнее...
 • Банк олімпіадних завдань з інформатики +

  Банк  олімпіадних завдань з інформатики для учнів 4 класів Завдання оцінюються в 1 бал Відомості в Інтернеті можна шукати за Подробнее...
 • 1

Разное 

Тема. Закріплення звуків [ц] [ц’], вивчення букви Ц.

Формування аудіативних умінь за змістом вірша В.Слєпцова (с. 156). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи із словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Розвиток мовлення за текстом Н.Бічуї (с. 157). Диференційований підхід у формуванні вмінь читати слова з буквою Ц.

Тема Вивчення букви Є та її звукових значень [йе], [е] після м’якого приголосного.

Формування аудіативних умінь за змістом тексту за І.Сенченком (с. 152). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи зі словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Формування вмінь читати слова із буквою Є. Розвиток мовлення за віршем А. Костецького.

Мета: ознайомити учнів з буквами Є, є та їх звуковим значенням; формувати навички швидкого правильного та усвідомленого читання; вдосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; розвивати усне мовлення учнів; виховувати любов до природи, вчити бачити її красу.

Тема. Закріплення букви Ю. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати. Розвиток умінь виразного читання. Розвиток мовлення за текстом В.Сухомлинського «Усі книжечки хороші»

Мета: закріпити знання про звукове значення букв Ю, ю на початку складу; формувати в учнів навички швидкочитання; збагачувати словниковий запас; продовжувати озна­йомлення дітей із кращими зразками усної народної творчості; виховувати уважність, інтерес до читання. Обладнання: предметні малюнки; звукові моделі слів.

Тема. Закріплення букви б. Мовні ігри, анаграми. П. Король «Снігова баба і зайчик». Розвиток мовлення. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати .

Мета: закріплювати вимову звуків [б], [б’]; вчити правильно артикулювати звук, виділяти його у словах; удосконалювати вміння робити звуко-буквений аналіз слів,вдосконалювати навички свідомого, пра¬вильного та виразного читання; розвивати пам’ять, увагу, зв’язне мовлення; формувати пізнавальну компетентність; виховувати працелюбність, бажання допомагати; бережливе ставлення до природи .

Обладнання: плакат з великою і малою літерами Б, б, предметний малюнок бобра, підручник.

Тема: «Здоровенькі були!»

Мета: Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички.Розвивати вміння і навички підтримувати хороший стан здоров’я. Виховувати турботливе ставлення до себе, потребу займатися фізкультурою і спортом заради зміцнення здоров’я.

Обладнання: малюнки дітей, сонце з промінцями-порадами, костюми героїв свята, спортивний інвентар, мзичне оформлення. Учень. Добрий день, дорослі і малята!
Запрошуємо всіх на наше свято,
Ми свято здоров’я проводимо нині,
Дуже потрібне кожній дитині!

Мета: збагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні ; сприяти розширенню активного читацького кругозору учнів, виховути в дітей бережливе і шанобливе ставлення до книги.
Обладнання: Костюми учасників (Книга, Зайчик, Ведмедик, Лисичка, Лікар) Плакат з темою уроку Плакат «Пам’ятка читача» Картки з прислів’ями, загадками,скоромовками Сигнальні картки для гри «Чи правда,що…?» Презентація «Пам’ятники літературним героям» Фотосесія «Я та книга» Мікрофон Книжкові виставки: «Із книгою і словом поріднися, хай буде книга- твій насущний хліб» «Є книг багато –радісних ,печальних, товстих, тонких барвистих наче жар.» «Найкращі в світі книжки- це казки.» «Про сміливих…» «Ліс- це диво!» «Чарівне слово поезії» «Ображена книга. Вдячна книга» «Книжки - саморобки» «Відремонтовані книжки»

Хід заняття

Тема. Права дитини на здоров'я в сім'ї та суспільтві.

Мета: сформувати в учнів уявлення про права дитини, акцентувати увагу на правах дитини на здоров'я у сім'ї та суспільстві; розвивати почуття відповідальності за своє здоров'я; виховувати бажання піклуватися про власне здоров'я.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: виставка дитячих малюнків із символами прав дитини, іграшковий мікрофон,відео «Права дитини в казках», «Чарівна скринька» . Основні поняття: закон, Конституція, ООН, Декларація, Конвенція, право.

Хід уроку:

 

Тема: «Ми діти твої, рідна земле!»

Мета: закріпити знання учнів про Україну та рідний край;викликати відчуття приналежності до великої родини-української нації; формувати інтерес до навчання, уміння здобувати знання; розвивати пізнавальні інтереси. Виховувати патріотизм, бажання приносити користь для країни.

Обладнання: демонстраційний матеріал: ілюстрації про Україну, таблиці, плакат «Країна мрій», прислів’я та приказки про знання, розум, книги.

Хід уроку
І. Організація класу.
- Доброго ранку, - мовлю за звичаєм
- Доброго ранку, кожному зичу я.
- Кому дозволимо сісти першим? (дівчаткам)
- Так, спочатку – краса, а потім - сила.
-Я рада бачити вас мої любі третьокласники! Вітаю вас зі Святом Знань! Бажаю, щоб третій рік шкільного життя став для вас цікавим і повчальним. Долайте ще одну сходинку шкільного життя, працюйте, досліждуйте, дізнавайтесь, мрійте! Будьте чомусиками і ніколи не спіткайтесь об труднощі.

Тема. Склад числа 8.Складання прикладів на додавання.

Мета. Розглянути різні варіанти складу числа 8. Учити складати приклади на додавання. Вдосконалювати навички усної лічби. Розвивати логічне мислення. Виховувати старанність .

Обладнання: картки з цифрами,предметні малюнки,таблиця «Склад числа»,лічильні палички .

I.Організація класу

Лунає шум моря (аудіо запис).
- Що нагадують вам ці звуки?
- До нас завітала русалочка на урок.
- Хто читав казку про русалочку?
- Яка вона? (грайлива, кмітлива, рухлива).

Урок читання

Тема.Українська народна казка «Рукавичка»

Мета: поглиблювати знання учнів про казку, вчити виділяти в тексті дійових осіб , спостерігати за структурою і сюжетом казки ;розвивати навички читання тексту в особах , правильно інтонувати речення ;виховувати бажання бути щирим і добрим.

Обладнання: малюнки тварин, ілюстрації до казки ,маски тварин,рукавички.

Хід уроку

I. Організація класу
Поспішіть місця зайняти-
Час урок розпочинати.

II. Мовна розминка
1.Артикуляційні вправи
Як співає соловей? (фіть-фіть-фіть)
Як гуде жук?(ж-жу-жу)
Як шумить вітер?(ш-ш-ш)
Як дзижчить комарик?(дз-дз-дз)

2.Розчитування за складовою таблицею.

3.Читання складів на одному диханні.
Ра-ро-ру-ри-рі-ре. Рам-ром-рум-рим-рім –рем. Рак-рок-рук-рик-рік-рек.

4.Чистомовка
А-а-а –котика нема Е-е-е-де наш котик,де?
У-у-у-мишку зїв малу. І-і-і-вн спить на печі.
И-и-и-має гарні сни. І-і-і-тихо,мишки,всі!
                                               М. Підгірянка

Страница 5 из 5

Партнеры сайта 

Бизнес-портал Новой Каховки
Работа в Новой Каховке, вакансии, резюме, доска объявлений, новости, справочники Новой Каховки
Отдых на Черном море
Отдых на Черном море по ценам Азовского. Бакальская коса, пансионаты...

Получать новости 

Яндекс.Метрика