Вход на сайт 

           

Календарь 

« Август 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Сейчас на сайте 

Никого

Последние публикации 

 • Розклад уроків 1 клас, ІІ семестр 2016 - 2017 н.р. +

                             Розклад уроків у 1 – А класі Подробнее...
 • С маской по жизни +

  С маской по жизни Школьный класс — копия любого другого коллектива. В нем обязательно есть свои умник, клоун, изгой, ябеда... Подробнее...
 • Форма 086-1/0 Довідка про медогляд +

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров'я  України 16.08.2010  N 682 Подробнее...
 • Структура 2016/2017 навчального року +

  Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів № 1/9-296 від 09 червня 2016 року Відповідно до статті 16 Закону Подробнее...
 • Список рекомендованої літератури для читання влітку майбутнім п'ятикласникам +

  Список рекомендованої літератури для читання влітку Прислів’я, приказки, загадки, пісні Індійська народна казка - Фарбований шакал Японські народні казки: Момотаро або Подробнее...
 • Урок літературного читання в 4 класі +

  Урок  літературного читання в 4 класі                             Подробнее...
 • Вітаємо переможців! +

  24.02.2016 р. у ЗОШ І-ІІІ ст.№10 відбувся турнір з шашок,  в якому взяли участь 24 дитини.  Серед яких були учні нашого Подробнее...
 • Банк олімпіадних завдань з математики, 4 клас +

  Задачі на визначення віку Чоловік має 6 синів, кожний з яких старший від попереднього на 4 роки, а найстарший утричі Подробнее...
 • Олімпіадні завдання з укр. мови, 4 клас +

  Слово. Значення слова Вибери слово, яким можна замінити вислів крутити носом: а)  принюхуватись; б)  вередувати; в)  вихвалятися. Познач рядок, у Подробнее...
 • Банк олімпіадних завдань з інформатики +

  Банк  олімпіадних завдань з інформатики для учнів 4 класів Завдання оцінюються в 1 бал Відомості в Інтернеті можна шукати за Подробнее...
 • 1

Разное 

Разное

Разное (14)

Тема. Cкладання і обчислення прикладів на додавання за малюнками.

Мета: закріпити знання учнів про компоненти дії додавання; вчити складати приклади на додавання; вдосконалювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення, кмітливість, математичне мовлення; формувати навчально - пізнавальну компетентність; виховувати старанність, бережливе ставлення до природи та власного здоров’я.

Обладнання: малюнки Лісовичка, Плюса Плюсовича, лісової галявини, набори цифр на листочках різних дерев, зроблених на уроці трудового навчання, таблиця «Компоненти додавання»; аромоолія, музичний супровід.

Тема. Cамообслуговування. Одяг і взуття. Призначення одягу і взуття. Практична робота : поділ одягу та взуття відповідно до сезону.

Мета: ознайомити учнів зпоняттям «одяг», його призначенням; навчити розподіляти сезонний одяг; розвивати увагу, кмітливість; формувати навчально- пізнавальну компетентність; виховувати бережливе ставлення до одягу.

Тема. Закріплення звуків [ц] [ц’], вивчення букви Ц.

Формування аудіативних умінь за змістом вірша В.Слєпцова (с. 156). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи із словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Розвиток мовлення за текстом Н.Бічуї (с. 157). Диференційований підхід у формуванні вмінь читати слова з буквою Ц.

Тема Вивчення букви Є та її звукових значень [йе], [е] після м’якого приголосного.

Формування аудіативних умінь за змістом тексту за І.Сенченком (с. 152). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи зі словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Формування вмінь читати слова із буквою Є. Розвиток мовлення за віршем А. Костецького.

Мета: ознайомити учнів з буквами Є, є та їх звуковим значенням; формувати навички швидкого правильного та усвідомленого читання; вдосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; розвивати усне мовлення учнів; виховувати любов до природи, вчити бачити її красу.

Тема. Закріплення букви Ю. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати. Розвиток умінь виразного читання. Розвиток мовлення за текстом В.Сухомлинського «Усі книжечки хороші»

Мета: закріпити знання про звукове значення букв Ю, ю на початку складу; формувати в учнів навички швидкочитання; збагачувати словниковий запас; продовжувати озна­йомлення дітей із кращими зразками усної народної творчості; виховувати уважність, інтерес до читання. Обладнання: предметні малюнки; звукові моделі слів.

Тема. Закріплення букви б. Мовні ігри, анаграми. П. Король «Снігова баба і зайчик». Розвиток мовлення. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати .

Мета: закріплювати вимову звуків [б], [б’]; вчити правильно артикулювати звук, виділяти його у словах; удосконалювати вміння робити звуко-буквений аналіз слів,вдосконалювати навички свідомого, пра¬вильного та виразного читання; розвивати пам’ять, увагу, зв’язне мовлення; формувати пізнавальну компетентність; виховувати працелюбність, бажання допомагати; бережливе ставлення до природи .

Обладнання: плакат з великою і малою літерами Б, б, предметний малюнок бобра, підручник.

Тема: «Здоровенькі були!»

Мета: Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички.Розвивати вміння і навички підтримувати хороший стан здоров’я. Виховувати турботливе ставлення до себе, потребу займатися фізкультурою і спортом заради зміцнення здоров’я.

Обладнання: малюнки дітей, сонце з промінцями-порадами, костюми героїв свята, спортивний інвентар, мзичне оформлення. Учень. Добрий день, дорослі і малята!
Запрошуємо всіх на наше свято,
Ми свято здоров’я проводимо нині,
Дуже потрібне кожній дитині!

Мета: збагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні ; сприяти розширенню активного читацького кругозору учнів, виховути в дітей бережливе і шанобливе ставлення до книги.
Обладнання: Костюми учасників (Книга, Зайчик, Ведмедик, Лисичка, Лікар) Плакат з темою уроку Плакат «Пам’ятка читача» Картки з прислів’ями, загадками,скоромовками Сигнальні картки для гри «Чи правда,що…?» Презентація «Пам’ятники літературним героям» Фотосесія «Я та книга» Мікрофон Книжкові виставки: «Із книгою і словом поріднися, хай буде книга- твій насущний хліб» «Є книг багато –радісних ,печальних, товстих, тонких барвистих наче жар.» «Найкращі в світі книжки- це казки.» «Про сміливих…» «Ліс- це диво!» «Чарівне слово поезії» «Ображена книга. Вдячна книга» «Книжки - саморобки» «Відремонтовані книжки»

Хід заняття

Тема. Права дитини на здоров'я в сім'ї та суспільтві.

Мета: сформувати в учнів уявлення про права дитини, акцентувати увагу на правах дитини на здоров'я у сім'ї та суспільстві; розвивати почуття відповідальності за своє здоров'я; виховувати бажання піклуватися про власне здоров'я.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: виставка дитячих малюнків із символами прав дитини, іграшковий мікрофон,відео «Права дитини в казках», «Чарівна скринька» . Основні поняття: закон, Конституція, ООН, Декларація, Конвенція, право.

Хід уроку:

 

Партнеры сайта 

Бизнес-портал Новой Каховки
Работа в Новой Каховке, вакансии, резюме, доска объявлений, новости, справочники Новой Каховки
Отдых на Черном море
Отдых на Черном море по ценам Азовского. Бакальская коса, пансионаты...

Получать новости 

Яндекс.Метрика