Вход на сайтКалендарьКлючевые словаСейчас на сайтеНикого Комментарии
Последние публикации
Разное |
![]() Разное (14)
Опубликовано в
Разное
Тема. Cкладання і обчислення прикладів на додавання за малюнками.Мета: закріпити знання учнів про компоненти дії додавання; вчити складати приклади на додавання; вдосконалювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення, кмітливість, математичне мовлення; формувати навчально - пізнавальну компетентність; виховувати старанність, бережливе ставлення до природи та власного здоров’я. Обладнання: малюнки Лісовичка, Плюса Плюсовича, лісової галявини, набори цифр на листочках різних дерев, зроблених на уроці трудового навчання, таблиця «Компоненти додавання»; аромоолія, музичний супровід.
Опубликовано в
Разное
Четверг, 28 Март 2013 12:57
Трудове навчання, 1 клас. Cамообслуговування.Автор Собецкая Светлана АнатольевнаТема. Cамообслуговування. Одяг і взуття. Призначення одягу і взуття. Практична робота : поділ одягу та взуття відповідно до сезону.Мета: ознайомити учнів зпоняттям «одяг», його призначенням; навчити розподіляти сезонний одяг; розвивати увагу, кмітливість; формувати навчально- пізнавальну компетентність; виховувати бережливе ставлення до одягу.
Опубликовано в
Разное
Тема. Закріплення звуків [ц] [ц’], вивчення букви Ц.Формування аудіативних умінь за змістом вірша В.Слєпцова (с. 156). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи із словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Розвиток мовлення за текстом Н.Бічуї (с. 157). Диференційований підхід у формуванні вмінь читати слова з буквою Ц.
Опубликовано в
Разное
Тема Вивчення букви Є та її звукових значень [йе], [е] після м’якого приголосного.Формування аудіативних умінь за змістом тексту за І.Сенченком (с. 152). Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи зі словами — назвами предметів, які намальовані у віночку. Формування вмінь читати слова із буквою Є. Розвиток мовлення за віршем А. Костецького. Мета: ознайомити учнів з буквами Є, є та їх звуковим значенням; формувати навички швидкого правильного та усвідомленого читання; вдосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; розвивати усне мовлення учнів; виховувати любов до природи, вчити бачити її красу.
Опубликовано в
Разное
Тема. Закріплення букви Ю. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати. Розвиток умінь виразного читання. Розвиток мовлення за текстом В.Сухомлинського «Усі книжечки хороші»Мета: закріпити знання про звукове значення букв Ю, ю на початку складу; формувати в учнів навички швидкочитання; збагачувати словниковий запас; продовжувати ознайомлення дітей із кращими зразками усної народної творчості; виховувати уважність, інтерес до читання. Обладнання: предметні малюнки; звукові моделі слів.
Опубликовано в
Разное
Тема. Закріплення букви б. Мовні ігри, анаграми. П. Король «Снігова баба і зайчик». Розвиток мовлення. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати . Мета: закріплювати вимову звуків [б], [б’]; вчити правильно артикулювати звук, виділяти його у словах; удосконалювати вміння робити звуко-буквений аналіз слів,вдосконалювати навички свідомого, пра¬вильного та виразного читання; розвивати пам’ять, увагу, зв’язне мовлення; формувати пізнавальну компетентність; виховувати працелюбність, бажання допомагати; бережливе ставлення до природи . Обладнання: плакат з великою і малою літерами Б, б, предметний малюнок бобра, підручник.
Опубликовано в
Разное
Тема: «Здоровенькі були!»Мета: Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички.Розвивати вміння і навички підтримувати хороший стан здоров’я. Виховувати турботливе ставлення до себе, потребу займатися фізкультурою і спортом заради зміцнення здоров’я. Обладнання: малюнки дітей, сонце з промінцями-порадами, костюми героїв свята, спортивний інвентар, мзичне оформлення. Учень. Добрий день, дорослі і малята!
Опубликовано в
Разное
Мета: збагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні ; сприяти розширенню активного читацького кругозору учнів, виховути в дітей бережливе і шанобливе ставлення до книги. Хід заняття
Опубликовано в
Разное
Тема. Права дитини на здоров'я в сім'ї та суспільтві. Мета: сформувати в учнів уявлення про права дитини, акцентувати увагу на правах дитини на здоров'я у сім'ї та суспільстві; розвивати почуття відповідальності за своє здоров'я; виховувати бажання піклуватися про власне здоров'я. Тип уроку: комбінований. Обладнання: виставка дитячих малюнків із символами прав дитини, іграшковий мікрофон,відео «Права дитини в казках», «Чарівна скринька» . Основні поняття: закон, Конституція, ООН, Декларація, Конвенція, право. Хід уроку:
Опубликовано в
Разное
|